Pradžia   »   Naujienos   »   BAIGTAS VYKDYTI PROJEKTAS

BAIGTAS VYKDYTI PROJEKTAS

BAIGTAS VYKDYTI PROJEKTAS

  2015 m. pabaigoje parengtas projektas „Svetainės www.muziejusalka.lt modernizavimas, plėtra ir tęstinė veikla“, kuriam Lietuvos kultūros taryba 2016 m. skyrė finasavimą.
     Vykdant projektą siekta modernizuoti muziejaus svetainę www.muziejusalka.lt, užtikrinti jos plėtrą ir tęstinę veiklą.
     Atsižvelgdami, kad mobiliųjų įrenginių naudotojai sudaro nemenką muziejaus svetainės www.muziejusalka.lt lankytojų dalį, sukūrėme mobilią svetainės versiją. Internetinės svetainės bei muziejaus lankytojams užtikrintas patogesnis, kokybiškesnis aptarnavimas, pagerėjo informacijos sklaida. Tam pasitarnavo ir svetainėje įdiegtas naujas naujienlaiškio prenumeratos modulis.
     Domeno muziejusalka.lt nuosavybės pratęsimu, didesnės talpos hostingo įsigijimu užtikrinome kryptingą muziejaus ir jo svetainės veiklos tęstinumą, kiekybinį ir kokybinį tobulėjimą. Tęsiama informacijos sklaida, padidėjo eksponatų, kitų muziejaus paslaugų patogesnis prieinamumas, įdiegta interaktyvi galerija „(Ne)pamiršti vardai“, suteikianti galimybę visuomenei ne tik plačiau susipažinti su muziejinėmis vertybėmis, bet ir įsitraukti į jų tyrinėjimą, skatinanti bendradarbiavimą.
     Siekdami vykdyti informacijos bei kultūrinės misijos sklaidą naujausiomis technologijomis bei būdais, pritraukti daugiau lankytojų, ypač sudominti jaunesniąją kartą, svetainėje atlikome socialinių tinklų integraciją. Socialinių tinklų integravimas apima Facebook, Youtube bei Google paskyrų sukūrimą, atitinkamų iliustracijų jų profiliams dizaino darbus bei įkėlimą, o taip pat svetainės susietumo su socialiniai profiliais programavimo darbus (socialinių įskiepių, nuorodų, ikonėlių socialinių tinklų pasiekimui programavimas), Youtube grojaraščio-video medžiagos apie muziejų, ekspozicijas sudarymas.
  Sukūrėme muziejų bei jo ekspozicijas (centriniai rūmai, Žemaitijos kaimo ir Žemaičių vyskupystės ekspozicijos, Rainių kančios koplyčia) pristatančius pažintinius-reklaminius vaizdo klipus.
    Išsaugojome Žemaičių vyskupystės muziejaus (dabar – mūsų muziejaus skyriaus) svetainę www.varniai-museum.lt kaip informacinį archyvą, kas buvo tikslinga ir būtina dėl joje sukauptos ir pateikiamos istorinio, ikonografinio pobūdžio medžiagos sklaidos tęstinumo užtikrinimo.

     Projektą finansavo:  

     Projektą parėmė: IĮ „Partneriai projektams“, UAB „Fotoromas“, Linas Mažonas.

 atgal