Pradžia   »   Naujienos   »   EDUKACINIS KONKURSAS

EDUKACINIS KONKURSAS

EDUKACINIS KONKURSAS

     2017 m. gegužės 11 d. Žemaitijos kaimo ekspozicijoje vyko edukacinis konkursas „Įmink mįslę keturgyslę“. Pradinių klasių moksleivių komandos iš Telšių „Saulėtekio“ pradinės ir Telšių r. Eigirdžių pagrindinės mokyklų ekspozicijos teritorijoje ir sodybose ieškojo mįslių įminimų, bandė atspėti tikrąją žemaitukų arklių spalvą, atliko užduotis. Kol buvo tikrinami atsakymai, konkurso dalyviai vaišinosi mūsų rėmėjo AB „Žemaitijos pienas“ produkcija: įvairių skonių varškės sūreliais „Magija“, gaivinosi vaisvandeniais „Gaja“ ir mineraliniu vandeniu „Tichė“. Giliausias Žemaitijos etnografijos žinias pademonstravo „Spinduliukų“ komanda iš „Saulėtekio“ pradinės mokyklos. Konkurso dalyviai išsiskirstė linksmi, nemažai sužinoję, pamankštinę ir kojas, ir protą, apdovanoti muziejaus ir rėmėjų prizais.
        Konkurso organizatorės – vyr. muziejininkės Irma Kontvainienė ir Salomėja Udovičienė.
      Dėkojame visiems dalyvavusiems „Saulėtekio“ pradinės ir Eigirdžių pagrindinės mokyklų moksleiviams bei jų mokytojoms. Taip pat – konkurso rėmėjams AB „Žemaitijos pienas“.
     Sekite informaciją – netrukus šio edukacinio konkurso pagrindu muziejuje gims nauja edukacinė programa, skirta įvairaus amžiaus lankytojams!

 


Daugiau vaizdų rasite muziejaus Facebook profilyje.

 atgal