Pradžia   »   Naujienos   »   LIETUVIŲ KALBOS DIENOS TELŠIUOSE

Šventinio renginio Telšiuose
PROGRAMA
2017 m. kovo 10 d.

14.00 val. VLKK pirmininkės Daivos Vaišnienės diskusija su rajono institucijų atstovais prie apvalaus stalo.
Vieta: Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos skaitykla (Respublikos g. 18, Telšiai).

15.00 val. parodos „Iš Žemaičių muziejaus „Alka“ rinkinių: poezija ir proza“ lankymas ir ekskursija po muziejų.
Vieta: Žemaičių muziejus „Alka“ (Muziejaus g. 31, Telšiai).

15.45 val. šventės dalyvius pasitinka Telšių rajono savivaldybės kultūros centro vaikų folkloro ansamblis „Čiučiuruks“ (vad. Rita Macijauskienė). Vieta: Žemaičių muziejus „Alka“.

16.00 val. Žemaitės dramos teatro vaikų ir jaunimo studijos „Savi“ mini spektaklis „Veidas atsuktas į saulę“ (rež. Laimutė Pocevičienė), skirtas Marijos Pečkauskaitės – Šatrijos Raganos 150-osioms gimimo metinėms.
Vieta: Žemaičių muziejus „Alka“.

16.40 val. VLKK pirmininkės Daivos Vaišnienės ir rajono lituanistų tarybos atstovų bei pirmininkės Kristinos Ežerskienės pasisakymai, diskusija.

Organizatoriai:
Telšių r. savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyrius
Telšių r. savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo skyrius
Telšių r. savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka
Telšių r. savivaldybės Kultūros centras