Pradžia   »   Naujienos   »   TARPTAUTINĖ MUZIEJŲ DIENA

TARPTAUTINĖ MUZIEJŲ DIENA

Muziejaus draugus, rėmėjus, svečius, dažnus lankytojus ir atsitiktinius praeivius – visus visus – 2014 m. gegužės 17 d., šeštadienį, Žemaičių muziejus „Alka“ kviečia į Tarptautinės muziejų dienos renginius!

Nuo 1977 m. Tarptautinė muziejų diena minima 150 valstybių. Šiemetinės Muziejų dienos tema visame pasaulyje viena – „Muziejų kolekcijos vienija“.

Muziejų dienos programa Telšiuose
2014 m. gegužės 17d. (šeštadienis)

Žemaičių muziejus „Alka“ (Muziejaus g. 31, Telšiai)
9.00 – 16.00 val. – Muziejus laukia Jūsų! Ekspozicijų ir parodų lankymas – nemokamas visiems. Kiekvieną lankytoją vaišiname kava!

Žemaitijos kaimo ekspozicija (Malūno g. 5, Telšiai)
16.00 val. – Žemaitijos kaimo ekspozicijos 47-ojo sezono atidarymas, skirtas Tarptautinei muziejų dienai.
16.30 val. – Šimtametė Žemaitijos tradicija – Gegužinės pamaldos. Švč. Mergelės Marijos litanijos giedojimas.
17.00 val. – Nevarėnų miestelio kapelos „Trukt už vadžių“ (vad. Vidmantas Sabaliauskas) koncertinė programa.
Žemaitiškas klojimo teatro spektaklis „Laimės kalvis“. Režisierė Alvyda Kniurienė. Nevarėnų kultūros centro mėgėjų teatras „Žibintas“.

Fotografijas iš šio renginio rasite muziejaus Facebook profilyje.