DĖMESIO! Nuo 2020 m. rugsėjo 14 d. muziejus UŽSIDARĖ REKONSTRUKCIJAI.

Pradžia   »   Nuorodos   »   Rėmėjai

Rėmėjai

Prašymą galite užpildyti elektroniniu būdu per EDS https://deklaravimas.vmi.lt, arba pasinaudoti mobiliąją programėlę https://www.vmi.lt/cms/mobiliosios-programeles.stify;">Projektų rėmėjas:

 

     

Renginių, parodų, edukacinių užsiėmimų rėmėjai:

     

Informaciniai rėmėjai:

    


1,2 % SUMOKĖTO PAJAMŲ MOKESČIO SKIRKITE MUZIEJUI
 
Nuoširdžiai dėkojame visiems praėjusiais metais parėmusiems Žemaičių muziejų „Alka“ ir skyrusiems dalį savo pajamų mokesčio.
Pasinaudokite šia galimybe ir šiais metais – skirkite 1,2 proc. pajamų mokesčio, sumokėto 2019 metais, mums ir taip paremkite muziejaus veiklą. Tai galite padaryti iki liepos 1 d.

Žemaičių muziejus „Alka“ yra biudžetinė įstaiga ir pagal LR labdaros ir paramos įstatymą turi paramos gavėjo statusą. Paramos gavėjo kodas – 190599771
Prašymą galite užpildyti elektroniniu būdu per EDS https://deklaravimas.vmi.lt arba pasinaudoti mobiliąja programėle https://www.vmi.lt/cms/mobiliosios-programeles.

Paraginkite ir savo artimuosius, kolegas, draugus paremti Žemaičių muziejų „Alka“ – juk tai nieko nekainuoja!

Iš anksto dėkojame už Jūsų paramą.DOVANOTI DAIKTAI TAMPA MUZIEJAUS EKSPONATAIS

Žemaičių muziejus „Alka“ kaupia eksponatus ir informaciją, atspindinčius Žemaitijos istoriją, kultūrą bei buitį.
Gyventojus, galinčius padovanoti muziejinių vertybių, pasidalinti informacija, prašome kreiptis telefonu (8 444) 70282, el. paštu info@muziejusalka.lt ar atvykti į muziejų (Muziejaus g. 31, Telšiai).


 

 atgal