Naujienos

2023 m.  lapkričio 29  d.

Sakralinio paveldo ekspozicijoje – nauja ekskursija

Sakralinio paveldo ekspozicija – nuo šiol kviečia užsisakyti naują ekskursiją „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės atspindžiai: atvaizdai, vardai, stebuklai“. 

Kokie žmonės kūrė XVII-XVIII a. Žemaitiją ir Lietuvą? Kuo jie tikėjo ir ko meldė? Kokių stebuklų būta Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje, kiek suknelių ir karūnų turėjo stebuklingi Švč. Mergelės Marijos atvaizdai? Kokius tarpkultūrinius didikų ryšius Žemaitijoje reprezentuoja meno kūriniai iš Europos? Apie LDK kultūros atspindžius išgirsti kviečiame naujoje Sakralinio paveldo ekspozicijos siūlomoje ekskursijoje „Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės atspindžiai: atvaizdai, vardai, stebuklai“. Ekskursijos metu lankytojai susipažins su LDK kultūros fenomenu, baroko materialine ir dvasine kultūra, išskirtinėmis dailės paveldo vertybėmis, pasakojančiomis ne tik religinio, bet ir kasdienybės gyvenimo istorijas.

Ekskursiją veda paveldosaugininkė, Žemaičių muziejaus „Alka“ Kultūrinės veiklos ir komunikacijos skyriaus specialistė Monika Sudintaitė.

Gido paslauga (užsakoma iš anksto; grupė iki 25 asmenų) – 20,00€

Daugiau informacijos apie ekskursiją ir užsisakymo sąlygas: Tel. +370 675 98 570