2022 m.  lapkričio 06  d.

Telšių ješivoje – išskirtinis koncertas „Gražiausios pasaulio arijos ir romansai"

Lapkričio 11 d., penktadienį, 18 val. kviečiame į  išskirtinį koncertą „Gražiausios pasaulio arijos ir romansai“. Specialiai šiam pasirodymui į Lietuvą iš Sakartvelo atvyksta operos solistas Levan Makaridze (bosas), jam akomponuos Daiva Šulcaitė (fortepijonas).

Tbilisio valstybinio operos ir baleto teatro solistas ir visame pasaulyje žinomo ansamblio „Suliko" narys Levan Makaridze – vienas populiariausių savo kartos bosų Sakartvele. L. Makaridze per savo karjerą sukūrė įsimintinus vaidmenis Tbilisio valstybiniame operos ir baleto teatre, tarptautinėse operose Italijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose, Kinijoje.

Solisto repertuare žinomiausios pasaulio arijos ir kartvelų liaudies folkloras. Kaip kartvelų kultūros ambasadorius, Tbilisio valstybinio operos ir baleto teatro ansamblis „Suliko" koncertuoja visame pasaulyje, bet, pasak paties L. Makaridzės, Lietuvai jis jaučia išskirtinius sentimentus ir visada čia grįžta lyg į namus.

Jau šį penktadienį Telšių publikai solistas atliks žinomiausias pasaulio operų arijas, romansus. Skambės V. A. Mocarto, Dž. Verdžio, F. Šuberto, G. Donizetti, S. Gastaldono, R. Lagidzės kūriniai ir kartvelų liaudies dainos.

Bilietus galima įsigyti Telšių ješivos (Iždinės g. 11)  kasoje valandą prieš koncertą. Bilieto kaina – 12 Eur, su nuolaida – 10 Eur. Bilietų rezervacija tel. 8 687 71494.